Terezka…

Posted by admin on 22.2.2013 in Povidky 18+ |

Vychutnávala si horkou….voňavou  koupel, nechala se hýčkat hebkou pěnou a tichá melodie klavíru linoucí se z přehrávače jen doladila atmosféru. Milovala koupel, vždy si ji uměla vychutnat a po náročném pracovním dni to byl zasloužený relax. Vzpomněla si, když jako studentka bydlela s kamarádkou Terezou  v malém pronajatém bytě a  jedním z důvodů proč si ten byt pronajala, byla velká vana, obě se do ní pohodlně vešli , velmi často se koupali společně a neměli před sebou zábrany. Ty dva roky společného bydlení byly plné svobody , večírků,  štěstí, lásek  i zklamání. Ve vaně vždy rozebírali kluky, sex a vše co bylo „důležité“….tenkrát  bylo horké léto, napustila plnou vanu vody a vlezla si do ní, za chvíli uslyšela, jak v předsíni klaply dveře a známý hlas…..

„Eriko? “…..“Jsem ve vaně“……“Ahoj, můžu k Tobě?“ nakoukla do koupelny kamarádka…..“No jasně, že se ptáš“…..“Hned jsem tam, dáš si víno?“…..“Jo, ráda“ …. Za chvilku už Terezka ležela proti ní a podávala jí sklenku…. Přemýšlela, každá byla úplně jiná, Tereza modrooká blondýnka, holka krev a mléko a ona pravý opak štíhlá tmavovláska s hnědýma očima…..“O čem přemýšlíš Er?“ …Er tak ji oslovovala jen Terka. …“O tom jaká jsi pěkná holka“…..obě se zasmáli a napili…..probírali co si večer vezmou na sebe, čeká je totiž  Ladys Party a to je vždy velká show.…“Er…Ty jsi mnohem hezčí než já víš o tom?“ dívala se na ní Terka zamyšleně….“Ty už nepij, vždyť víš že to není pravda“…ušklíbla jsem se….“Ale je,  jsi hezká..máš jemnou kůži a krásně voníš“…lehce mě vzala za ruku a přitáhla k sobě…seděli tak blízko….“Co to děláš?“…“Nic jen mám chuť něco vyzkoušet“….během chvilky jsem ucítila její  rty na svých…byl to letmý a měkký polibek…podívala jsem se jí do očí a zasmála se ….“Chceš něco vyzkoušet…proč ne?“…znova se políbili teď už s větší chutí…bylo tak vzrušující jí ochutnat …objímali se a líbali s mnohem větší naléhavostí….cítila její ruce na svém těle…měkkost jejích prsou a tvrdnoucí bradavky na svém těle…..vzájemné dotyky plné zvědavosti  je poháněli dopředu….ucítila její ruku ve svém klíně a zasténala…Terka ji dráždila a ani ona nezaváhala a přejela prsty přes její hladký klín…vzdychali překvapeny nenadálým vzrušením….“Pojď z vany Er“…vylezli a jen tak nahé přešli do ložnice , měli jen jednu  ložnici a jednu velkou postel…leželi vedle sebe a hladili svoje mokrá těla….líbali se a vzrušení  sílilo každým okamžikem….cítila jak jazykem dráždí  její bradavky…..vnímala její zrychlený dech , když ji vytáhla k sobě nahoru a znova políbila…..vysmekla se jí a pomalým pohybem se sunula k jejímu klínu….“Počkej..zarazila jsem ji  musí to být spravedlivé“..zasmála se….přetočila se tak aby i ona měla před sebou její touhou pulsující klín…leželi na boku….lehce jí roztáhla nohy a přejela špičkou jazyka přes klitoris…vzápětí ucítila její jazyk ve svém klíně….vnímala  touhu..vnímala sladkost a vlhkost … chtíčem zrychlovala pohyby jazyka…lízala a laskala její klín…cítila jak se chvěje…vzrušení bylo téměř hmatatelné….obě byli jako posedlé..,,vzájemně laskali svá těla….cítila jak se blíží k orgasmu bylo to tak překvapivé a rychlé…zrychlila téměř ve stejnou chvíli jako Terka….extáze nebyla daleko a během několika vteřin jejím tělem projel silný a nekontrolovatelný orgasmus..a následně ucítila jak se Terky tělo napjalo a ona vykřikla….obě překotně dýchali a nechávali doznívat orgasmus….pomalu se přetočili obličeji k sobě…“Er bylo to úžasný“…“Já vím, bylo to super“…“Parádní orgasmus“ zasmáli se a políbili….“Dáme si vanu?“…“No jasně…. Terko to co teď proběhlo je jen ochutnávka nového viď?“….“No jasně, neboj pořád jsem na kluky, ale ochutnávka byla super…třeba to někdy zopakujem“….“To můžeme, ale i já zůstávám u opačného pohlaví“…..

Byl to tenkrát zvláštní pocit, vlastně už na to téměř zapomněla, ale dnes se jí ta vzpomínka živě vybavila ….možná to bylo tou koupelí….možná touhou….z přemýšlení jí vyrušilo zaklepání….“Můžu?“…ve dveřích se objevil manžel….“Samozřejmě, jen jsem vzpomínala“…“Vážně, na copak?? “….zasmála se…..“Na Terku a naše společné bydlení a koupel“….mrkla na něj…..“Líbilo se Ti to tenkrát?“…..“Hmmm…bylo to něco nového neznámého…bylo to velmi intenzivní“…“Tak intenzivní?…tak to budu muset zapracovat na tom abys prožila i teď něco velmi intenzivního“…naklonil se k ní a lehce políbil…přitáhla ho k sobě a polibek opětovala….to bude zajímavá koupel prolétlo jí hlavou…v tu chvíli ucítila jeho ruku ve svém klíně a zasténala…..

Copyright © 2012-2020 Polibek múzy All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.